Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polskie xasrane prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za sam wygląd powinien dostać kulkę w łeb. To ja gajowy Marucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Z taką mordą i pedalskimi stroju nie miał się czego obawiać, chyba, że łosia pederasty
pokaż swoją mordę i podaj rozmiar gumofilców i kufajki ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleś to jakaś trzęsąca się pizdeczka. Ale z drugiej strony z łosiem można go pomylić.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysliwym zycze licznych wzajemnych postrzelen przy polowaniu. Jestescie najgorszym szlamem, patologia, zboczencami, ktorym sprawia przyjemnosc zabijanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Ten przypadek też dowodzi, że nie ma takiej potrzeby. Spacerowicz spotkał przecież myśliwego i dowiedział się, jak ma się zachować" A jak myśliwy powie: "wskakuj do rzeki!"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Łosiu. Najpierw niby się boi i twierdzi ze musi szybko uciekać, a za chwilę kręci w spokoju - nie uciekając - filmik, aby zabłysnąć na youtube.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymitywy strzelające do bezbronnych zwierząt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naganka,nie "nagonka". spoko.Nagonka – ostry, nie przebierający w środkach atak (na początku zwykle słowny) skierowany przeciwko osobie, grupie osób, grupie społecznej lub narodowi albo przeciwko jakiemuś zjawisku (także: zjawisku społecznemu) lub zdarzeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani redaktor Agnieszko Kasperska, trochę więcej rzetelności dziennikarskiej. To nie myśliwi na polowaniu postrzelili rowerzystę tylko jeden myśliwy na polowaniu strzelił do sarny od której rykoszet odbił się i trafił jadącego rowerzystę ( pisał o tym TVN) bardzo rzadki przypadek.) o tym co Pani napisała to .... dzwonią ale nie wiadomo w którym kościele. Co do słowa " regularnie" to niech Pani zapozna się ze znaczeniem tego słowa Regularnie to w pewnych okresach np. codziennie , co tydzień, co miesiąc itd. Idąc Pani tokiem myślenia i pisania to regularnie dochodzi do wypadków drogowych w których giną ludzie i w związku z tym mam nie wychodzić na ulicę ? Ogólnie tekst na poziomie gimbazy :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po jakiego grzyba leziesz tam jak widzisz, że jest polowanie!... dla mnie Pan z filmu chciał zrobić z myśliwych tych złych tylko mu trochę nie wyszło. A jak komuś przeszkadza zabijanie biednych zwierzątek to niech idzie do sklepu i kupi sobie kurczaka z "fabryki" :) Pozdrawiam pseudoekologów co nawet nie wiedzą co znaczy słowo ekolog!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, tak:) całkiem przez przypadek znalazłeś się w tym miejscu. A tak jaskrawe ubranie (nawet okulary) to założyłeś bo lubisz a nie po to, że jak będziesz im przeszkadzał to żeby Cię widzieli. A o polowaniu wcale nie dowiedziałeś się wcześniej w gminie... PORAŻKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliwi jak zwykle mają siebie za niewiadomo kogo. *holerny pan i władca lasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pędzenie tra kilkanaście minut na ten czas stajesz koło tego Kolegi którego spotkałeś po czym razem z resztą wychodzisz z lasu - proste. Nie raz spotykamy rolnika, traktory itd na polowaniu i od razu trzeba kogutami i taśmą oznakować. Brawo Kolego Przewodniczący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A ja bylem w niedziele na spacerze z żoną i dziećmi i spotkała mnie taka sama sytuacja. Poinstruowani wyszliśmy z lasu. Nikt nie czuł przerażenia. Takie komentarze "– Mówię spokojnym tonem, ale byłem wtedy naprawdę przerażony. Teren nie był oznakowany, a ja znalazłem się w środku polowania. Mogłem zostać ranny. Takie rzeczy się przecież zdarzają. " są dla mnie śmieszne. Czy Pan nie boi się wychodzić z domu na ulice ? Przecież tam miliony kierowców jeździ po drogach. Według mnie cała historia mocno naciągana.
Jak chodzisz z dziećmi na spacer w okolice polowania to jesteś idiota do potęgi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myslistwo jest prastara tradycja, przypominajaca wachanie sobie palcow reki ktora drapalo sie po ***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej połowa myśliwych (czyt. faceci z małymi fujarkami) jest podczas polowania po alkoholu jak nie pijana. Więc gadki o bezpieczeństwie to słodkie pierdzenie. W takim razie trzeba będzie podczas polowania zgłaszać ten fakt do komendy wojewódzkiej oraz CBŚ. Unikniemy tego, że Heniek z najbliższego komisariatu wydzwoni ziomków z polowania i zmyją się na chatę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do technika- jaki dorosły facet bawi się piłką jak dziecko ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REGULACJA POGLOWIA MYSLIWYCH TERAZ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan w tych ostrych kolorach jest bezpieczny jak złoto w Forcie Knox. Widać Pana z wielu metrów ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...